Horoskop 2014 Skorpion

2012 rok przywita Skorpiony natłokiem nieprzewidzianych wcześniej wydarzeń. Niespodzianek będzie na tyle dużo, że aktywne i energiczne z reguły Skropiony zaczną tęsknić za harmonią i uporządkowaniem.

2012 rok może wam przynieść wiele poważnych zmian. Niewykluczone są przeprowadzki, zmiany stanu cywilnego czy powiększenie rodziny. Wszystko to pokryje się z nowymi obowiązkami w pracy lub przeorganizowaniem stanowiska pracy. Odważne Skorpiony mogą więc poczuć się nieco zdezorientowane. Jeśli jednak uda wam się porzucić swoją porywczość z pewnością dokonacie właściwych wyborów. Horoskop Skorpiona na 2013 rok

Miłość i rodzina

Również w życiu uczuciowym Skorpionów nowy rok nie będzie należał do najspokojniejszych. Możliwe są zarówno śluby jak i rozstania, a nawet rozwody. Ostatecznie jednak, każda z podjętych przez was decyzji okaże się słuszna i opłaci się. Największym zagrożeniem dla małżeństwa Skorpiona będą zdrady, choć to nie ich partnerzy okażą się niewierni. Jeśli wasz związek przetrwa największe burze, możecie być pewni, że przed wami powtórka z miesiąca miodowego.

Samotne Skorpiony mogą liczyć na nowe znajomości i wiele cudownych chwil.

Praca i pieniądze

Wyższe wypłaty, a nawet upragniony awans – oto co czeka Skorpiony w ich życiu zawodowym w 2012 roku. Pamiętajcie jednak, by nie spocząć na laurach. Ktoś nieżyczliwy szybko może donieść szefowi, że przestaliście się starać.

Swojej decyzji nie powinny żałować również te Skorpiony, które właśnie teraz zdecydują się na zmianę miejsca pracy, a nawet zawodu. Na odważnych decyzjach z pewnością dużo zyskacie. Poprawie ulegnie również wasza sytuacja materialna i w końcu wda się wam odłożyć trochę grosza.

Zdrowie i kondycja

Choć w tym roku sporo czasu spędzisz na zwolnieniach i w łóżku, żadne poważne kłopoty ze zdrowiem raczej ci nie grożą. Grypy i anginy będą jednak dopadać cię regularnie. Dlatego, jeśli tylko zauważysz pierwsze objawy nie bagatelizuj ich i jak najszybciej udaj się do lekarza. Chwila odpoczynku z pewnością ci się przyda.