Horoskop 2014 Wodnik

Fortuna kołem się toczy. O trafności tego sformułowania, w 2012 roku, będą miały okazję przekonać się Wodniki. Nadchodzące 12 miesięcy będzie dla was splotem rozmaitych wydarzeń. Wśród nich będą jednak pojawiać się zarówno te dobre jak i te mniej pozytywne.

Zgodnie z naturą Wodnika, osoby spod tego znaku i w tym roku będą szukały nowych inspiracji. Choć wasz otwarty umysł pozwala wam skupić się na kilku pasjach naraz, pamiętajcie, że tylko poświęcając się w całości jednemu projektowi będziecie w stanie osiągnąć perfekcję. Jeśli znajdziecie umiar, a namiętności przestaną targać waszym życiem, z pewnością osiągniecie wielki sukces.

Miłość i rodzina

2012 rok niesie ze sobą spore szanse na to, że w żuciu uczuciowym Wodnika w końcu zacznie się układać. Warunek jest tylko jeden. Zamiast wróżyć waszemu związkowi niepowodzenie, postaraj się być większym optymistą. To nic złego, że się od siebie różnicie. Postaraj się zaakceptować drobne wady partnera. Nikt nie jest idealny. Miłość jest sztuką kompromisu. Jeśli nauczysz się działać zgodnie z tą dewizą, pięknych chwil nie zabraknie, a partner z pewnością doceni twoje zaangażowanie.

Samotne Wodniki raczej nie powinny liczyć na to, że w tym roku spotkają na swej drodze wymarzonego partnera. Dopóki nie przestaniecie podchodzić do każdej nowo poznanej osoby z takim dystansem nic z tego nie wyjdzie.

Praca i pieniądze

W nowym roku pomysłowość i innowacyjność Wodników będzie w cenie. Nie poddawajcie się zbyt szybko, nawet jeśli do tej pory spora część waszych koncepcji była odbierana dość sceptycznie. Tym razem będzie inaczej. Znajdą się nie tylko osoby, które zechcą wam kibicować, ale także odpowiednie środki finansowe.

Choć Wodniki raczej nie powinny liczyć na podwyżkę ich sytuacja materialna ulegnie znacznej poprawie. Niewykluczone są spadki lub duże wygrane.

Zdrowie i kondycja

Najbliższe 12 miesięcy będzie dla zdrowia Wodników szczególnie korzystne. Nie oznacza to jednak, że powinieneś przestać dbać o swój organizm. Jeśli do tej pory uprawiałeś sport nie rezygnuj z tego. Wzmożony wysiłek fizyczny wiosną i latem zaprocentuje pod koniec roku. I gdy inni będą przesiadywać w przychodniach godzinami, ty będziesz mógł w zupełności oddać się swoim pasjom. Dalej

Congratulations! You’ve found the magic hidden text! Clicking the link below will hide this content again.

Hide this content.