Horoskop 2014 Waga

Zarabianie pieniędzy i pomnażanie swoich oszczędności – oto czynności, jakim w 2012 roku namiętnie będą oddawać się Wagi. Nie ulega wątpliwości – w sprawach finansowych los będzie wam sprzyjał. Dzięki determinacji i zaangażowaniu zrealizujecie plany, które do tej pory były odkładane w kąt.

W połowie roku może okazać się, że staniecie przed dużym wyzwaniem. Gwiazdy postanowią sprawdzić waszą sprawiedliwość i umiejętność prawidłowej oceny sytuacji. Niewykluczone, że przyjdzie wam zawalczyć o interesy własne lub swoich bliskich. Pamiętaj jednak, by w każdej sytuacji zachować spokój. Tylko dzięki swojemu umiarkowaniu Wagi będą mogły wyjść z każdej niekomfortowej sytuacji obronną ręką. Horoskop Waga

Miłość i rodzina

Na początku roku w Twoim życiu uczuciowym nie będzie układało się zbyt dobrze. Natłok obowiązków sprawi, że Wagi staną się nerwowe i opryskliwe. Na szczęście szybko dojdą do wniosku, że przenoszenie życia zawodowego na sprawy prywatne nie jest najlepszym rozwiązaniem i sytuacja powróci do normy.

Wagi w stałych związkach, w których od dłuższego czasu rządzi brak zaufania i nieporozumienia, w końcu będą zmuszone do zadecydowania czy warto tkwić w takich relacjach. Samotnym Wagom gwiazdy nie wróżą wielkiej miłości. Niewykluczone są jednak krótkotrwałe, choć płomienne romanse.

Praca i pieniądze

Nowy rok będzie dla Wag świetnym czasem na zrealizowanie swoich zawodowych ambicji i planów. Jeśli planujecie zmianę pracy 2012 rok będzie do tego idealny.

Choć Wagi cieszą się zazwyczaj ugruntowaną pozycją w swoich firmach, a na sytuację materialną nie mogą narzekać, atmosfera w pracy może być dość ciężka. Wszystko przez wojowniczy charakter osób spod tego znaku. Zanim pójdziecie z kimś na wojnę dobrze zastanówcie się czy aby na pewno gra warta jest świeczki.

Zdrowie i kondycja

Stres i życie w ciągłym napięciu i pośpiechu sprawią, że ze zdrowiem Wag nie będzie najlepiej. Jeśli nie zadbacie o swój organizm staniecie się stałymi klientami aptek i częstymi gośćmi w przychodniach. Może właśnie teraz warto pomyśleć o zwiększeniu swojej aktywności ruchowej? Pamiętajcie jednak, by nie popadać ze skrajności w skrajność. Jeśli do tej pory jedynym sportem, jaki uprawialiście był bieg do autobusu, nie zapisujcie się na wszystkie możliwe zajęcia w waszym mieście. Nie dość, że możecie się szybko zniechęcić, to jeszcze nabawić poważnych kontuzji.