Horoskop 2014 Strzelec

Pogodny i optymistyczny z reguły Strzelec, mimo drobnych niepowodzeń, przejdzie przez 2012 rok z podniesioną głową. Zgodnie z maksymą, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło Strzelce przyjmą z pokorą każde zrządzenie losu. Dzięki nieprzyjemnym sytuacjom Strzelce stwierdzą, że przyszła najwyższa pora, by czerpać z życia pełną piersią.

W 2012 roku w końcu zaczniecie czerpać profity ze swojej wiedzy i bogatego doświadczenia. Jeśli od jakiegoś czasu krąży wam po głowie pomyśl, by otworzyć własną działalność wreszcie pora brać się do dzieła.

Miłość i rodzina

Te Strzelce, które od dłuższego czasu znajdują się w związkach stwierdzą, że udane życie uczuciowe, jest dla nich najważniejszą wartością w życiu. Z tego też względu jeszcze bardziej zaczną dbać o potrzeby swoich partnerów. Ci jednak powinni uważać, ponieważ Strzelce uważają, że idealny związek polega nie tylko na dawaniu, ale również na braniu. Zwiększą się więc jego oczekiwania względem tej drugiej strony.

Samotne Strzelce w 2012 roku w końcu mają szansę spotkać miłość swojego życia. Choć początkowo możecie wypierać się rodzącego się uczucia, z czasem zaczniecie świadomie dążyć do tego, by znajomość przerodziła się w coś poważniejszego.

Praca i pieniądze

W życiu zawodowym nie będzie dla Strzelców rzeczy niemożliwych. Nowe obowiązki, więcej zadań i duża odpowiedzialność, nie będą stanowiły dla was żadnego problemu. To właśnie w 2012 roku twoje wysiłki w końcu zostaną docenione. Pamiętaj jednak, by zachować odpowiednie proporcje pomiędzy życiem zawodowym a sprawami prywatnymi.

Nowy rok będzie sprzyjał Strzelcom, którzy od dawna marzyli o rozkręceniu własnego biznesu. Poważnie zastanówcie się jednak nad branżą. Przeanalizujcie lokalny rynek powoli i dokładnie, a z pewnością nie pożałujecie żadnej decyzji.

Zdrowie i kondycja

Organizm Strzelców w tym roku będzie domagał się szczególnych względów. Nawet jeśli czujecie się dobrze zróbcie o wszystkie badania. Warto postawić również na bardziej urozmaiconą dietę. Mięso to nie wszystko. Dużo dobrego dają również warzywa i owoce.

Strzelce, które regularnie dbają o swoją kondycję fizyczną powinny ostrożnie podchodzić do nowych wyzwań. W 2012 roku jesteście szczególnie narażeni na kontuzje. Dlatego jeśli tylko poczujecie się wyczerpani, dajcie odpocząć swojemu organizmowi.