Horoskop 2014 Ryby

2012 rok będzie dla Ryb wyjątkowym okresem. Powodzenie u płci przeciwnej, spełnienie w życiu zawodowym i spore możliwości. Wszystko to sprawi, że nowy rok będzie obfitował w przyjemne chwile i niezapomniane momenty.

Los doceni Ryby za ich odwagę. Nawet jeśli w poprzednim roku, twoja wytrzymałość nie raz była wystawiana na ciężką próbę, twoje trudy opłaciły się. W nowy rok Ryby wejdą jeszcze silniejsze i jeszcze bardziej pewne swojej wartości.

Miłość i rodzina

2012 rok będzie przebiegał Rybom pod znakiem miłości. Niewykluczone, że to właśnie teraz staniesz na ślubnym kobiercu lub zdecydujesz się na powiększenie swojej rodziny. Nawet jeśli między tobą i twoim partnerem dojdzie do niewielkich konfliktów, nie unoś się honorem. Pamiętaj, że czasem warto przyznać się do swoich błędów. Druga strona z pewnością to doceni, a cała sytuacja tylko wzmocni wasze uczucie.

W 2012 roku w końcu może udać się zapełnić pustkę w życiu samotnych Ryb. Pamiętaj jednak, że popadanie w skrajności nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie zachowuj się więc zbyt nachalnie, bo nowo poznana osoba może poczuć się zbyt przytłoczona.

Praca i pieniądze

W nadchodzącym roku w zawodowym życiu Ryb zapanuje spokój i harmonia. Nie musicie obawiać się o swoją posadę, ale także nie powinnyście liczyć na awanse czy większe podwyżki. Bez względu na to nie przestawajcie się starać. Przełożeni z pewnością zanotują każdy wasz sukces. A zaangażowanie i poświęcenie z jakim staracie się wykonywać każde nowe zadanie w końcu zostaną docenione.

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się czy nie warto zmienić profesji, odłóż odważne plany na kiedy indziej. Dzięki temu nie tylko nie narazisz się na straty, ale może w końcu uda ci się powiększyć zasobność swojego portfela.

Zdrowie i kondycja

Doskwierający ból głowy i migreny to jedyne problemy zdrowotne, z jakimi możesz zmagać się w 2012 roku. Zastanów się jednak czy zamiast sięgać po kolejną tabletkę nie lepiej będzie postawić na zdrowszy tryb życia? Zamiast przesiadywać w pracy po godzinach, znajdź zajęcie, które pozwoli ci się zrelaksować. Twój organizm z pewnością to doceni.

Ryby powinny pamiętać również o tym, że pozytywny wpływ na kondycję fizyczną ma również samopoczucie. Dlatego zamiast po raz kolejny przekładać spotkanie z dawnymi znajomymi, daj zaprosić się na kolację lub wspólny wypad za miasto. Nie będziesz żałował.