Horoskop 2014 Rak

Rok 2012 to dla Raków idealny czas na zastanowienie się nad swoim życiem. Nie bójcie się spojrzeć w przeszłość. Jej nauki potrafią być wyjątkowo pożyteczne. Jeśli poczujecie potrzebę zaszycia się w domowym zaciszu, nie sprzeciwiajcie się temu. To wy wiecie, co jest dla was najlepsze.

Duże zaskoczenie może przynieść Rakom odnowienie starych przyjaźni oraz znajomości. Może właśnie potrzebowaliście tych kilku lat, by spojrzeć na wszystko z dystansem?

Niewykluczone, że nowy rok będzie dość gwałtowny. Możecie poczuć się dość niepewnie i niespokojnie. Pamiętajcie jednak o tym, że racjonalne i zimne podejście do sprawy jest gwarancją sukcesu w niemal każdej sytuacji.

Miłość i uczucia

Jeśli Raki nie zdecydują się odłożyć swojej dumy na bok, tego roku z pewnością nie będzie można zaliczyć do najspokojniejszych. Burze wiszą w powietrzu. Sposobem na załagodzenie konfliktów z pewnością będzie uważne wysłuchanie drugiej połówki. Dbanie jedynie o swoje potrzeby i zbytnia porywczość są w stanie zniszczyć każdy, nawet długoletni związek. Jeśli zatem naprawdę zależy ci na bliskiej osobie poważnie zastanów się nad swoim zachowaniem. Lekcja pokory wcale ci nie zaszkodzi.

Praca i finanse

Choć pieniądze są dla ciebie podstawowym warunkiem szczęścia, w tym roku jeszcze nie uda ci się uzyskać zadowalającego cię poziomu materialnego. Zanim zdecydujesz się porwać na jakiś ryzykowny krok zastanów się dwa razy. Ciągłe stawianie na swoim nie zawsze jest najlepszych sposobem na radzenie sobie z problemami. Spróbuj spojrzeć na wszystko z czyjejś perspektywy. Pamiętaj, że konflikty w pracy znacząco obniżają twoją efektywność.

Zdrowie i kondycja

Ten rok będzie dla Raków prawdziwym egzaminem i testem na cierpliwość. Nerwy nie są dobrym doradcą, dlatego postaraj się trzymać je na wodzy. Dzięki temu nie tylko unikniesz problemów w życiu prywatnym, ale także poprawisz stan swojej psychiki. Jeśli okaże się, że nie jesteś w stanie samodzielnie poradzić sobie ze swoim problemem, koniecznie poproś o pomoc specjalistę. Pamiętaj o tym, że zły stan psychiczny negatywnie wpływa na cały twój organizm. Zestresowany i znerwicowany staniesz się bardziej podatny na infekcje i różne choroby.