Horoskop 2014 Panna

Spokój i poczucie bezpieczeństwa – oto uczucia, jakie będą przepełniać Panny w 2012 roku. Nie straszne będą im nawet chwilowe zwroty akcji. Sprzyjająca Pannom atmosfera sprawi, że będą osiągnąć cele, które już dawno sobie wyznaczyły. Z kolei, dzięki rozsądkowi i zimnej krwi żaden z problemów nie wyda się im groźny.

Zawód mogą przeżyć jedynie te spośród Panien, które liczyły, że nadchodzące 12 miesięcy będzie dla nich czasem wielkich przemian i zmian. Rewolucji możesz się spodziewać jedynie wtedy, gdy sama ją sobie zaplanujesz i przeprowadzisz. Pamiętaj tylko, by nie przesadzić. Ryzyko jest wskazane, ale tylko wtedy, gdy jest dobrze przemyślane. Horoskop na 2013 dla panny: http://horoskop.iwoman.pl/astrologia/horoskopy/horoskop-opisowy/46/panna/2292/

Miłość i rodzina

Twoje życie uczuciowe w końcu się ustabilizuje. Nie pozwól jednak, by do twojego związku wkradła się nuda. Odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zaskocz swojego partnera nową fryzurą lub odświeżoną garderobą. Z pewnością to zauważy i, co najważniejsze, doceni zmiany.

Samotne Panny otworzą się na nowe znajomości. Jako, że będą działały na innych jak magnez, ich życie towarzyskie stanie się niezwykle bogate. Niewykluczone, że to właśnie teraz Panny spotkają człowieka, z którym zdecydują się związać swoje życie. Nie obawiaj się jednak okazywania swoich uczuć.

Praca i pieniądze

Zaangażowanie Panien i ich zapał do pracy w końcu zostaną docenione. Duma, która zacznie je rozpierać nie spowoduje jednak, że Panny postanowią spocząć na laurach. Wręcz przeciwnie. Wstąpią w nie nowe siły i energia. Co ciekawe zadowolenie szefów przełoży się również na poprawę twojej sytuacji finansowej. Przygotuj się na podwyżkę.

Twoje ambicje zawsze nakazują ci być jak najlepszą. Pamiętaj jednak, że każdy ma czasem gorszy dzień. Nie pozwól więc, by chwilowy spadek formy wprawił cię w zły nastrój.

Zdrowie i kondycja

Chorowite raczej Panny w nadchodzącym roku nie powinny narzekać na stan swojego zdrowia. Odpowiedni styl życia sprawi, że twoja odporność znacznie wzrośnie. Pamiętaj jednak, że zbyt długie przesiadywanie przed komputerem nie jest optymalne dla twojego organizmu. Aby odciążyć kręgosłup zapisz się na basen lub rozruszaj mięśnie na siłowni. Ruch nie tylko znacząco poprawi twoje samopoczucie, ale także korzystnie wpłynie na sylwetkę.