Horoskop 2014 Lew

Ten rok zdecydowanie będzie upływał Lwom pod znakiem miłości. Nie oznacza to jednak, że 2012 nie przygotował dla Lwów żadnych niespodzianek. Na szczęście, dzięki swojej wytrwałości i pewności siebie, z każdej z nich uda im się wyjść obronną ręką. Choć nadchodzące 12 miesięcy będzie pełne wyzwań pamiętaj, że życie w biegu jest bardzo wyczerpujące. Postaraj się więc czasem zatrzymać. Nie obawiaj się, że inni odczytają to jako słabość. Chwila wytchnienia należy się każdemu, nawet Lwom.

Każde twoje działanie będzie w tym roku podyktowane względami finansowymi. Pamiętaj jednak, że pieniądze to nie wszystko. Równie ważne są również relację międzyludzkie. Miej na to wzgląd póki jeszcze nie jest za późno.

Miłość i rodzina

Choć 2012 rok rozpocznie się od problemów uczuciowych, szybko przekonasz się, że załagodzenie konfliktów będzie najlepszym z możliwych rozwiązań. Jeśli przetrwasz trudne chwile w twoim związku znowu zapanuje harmonia i sielska atmosfera.

W nowym roku Lwy nie powinny zapominać, że rodzina zawsze stoi po ich stronie. Jeśli na horyzoncie pojawią się jakieś problemy w pierwszej kolejności poradź się kogoś bliskiego. Wspólnie z pewnością znajdziecie właściwe rozwiązanie.

Praca i pieniądze

2012 rok w końcu przyniesie poprawę twojej sytuacji materialnej. Co ciekawe tym razem duże zyski wcale nie muszą być zasługą ciężkiej pracy, ale po prostu niecodziennego szczęścia. Pamiętaj jednak, by nie stać się zbytnio rozrzutnym. Los nie uśmiecha się do nas codziennie.

W życiu zawodowym Lwy powinny mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Ktoś nieżyczliwy może czekać na wasze potknięcie. Jednak jeśli zachowacie ostrożność z pewnością nic nie umknie waszej uwadze i wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Zdrowie i kondycja

Żołądek i jelita to narządy, o które Lwy powinny szczególnie zadbać w tym roku. Stresująca praca, życie w biegu i nieodpowiednia dieta mogą poważnie zaszkodzić twojemu zdrowiu. Ruch i świeże powietrze potrafią zdziałać cuda. Z pewnością przekonasz się o tym, jeśli tylko przezwyciężysz swoje opory. Częste spacery, gimnastyka czy wyjście na basen poprawią nie tylko twoją kondycję, ale również korzystnie wpłyną na ogólne samopoczucie.