Horoskop 2014 Koziorożec

Podejmowanie poważnych decyzji dotyczących życia rodzinnego, w dużym stopniu zdeterminuje Koziorożcom 2012 rok. Na szczęście dzięki nieograniczonej energii, która wyjątkowo będzie rozpierała osoby spod tego znaku, podejdziecie do każdej z nich z niespotykanym dotąd zapałem i zaangażowaniem. Nowa sytuacja wyjdzie wam na dobre, ale tylko pod warunkiem, że będziecie w stanie jasno określić swoje pragnienia.

Nowy rok będzie dla Koziorożców przełomowym okresem w ich życiu. Co do tego nie ma najmniejszej wątpliwości. Pamiętajcie jednak, by należycie wykorzystać każdą nadarzającą się okazję.

Miłość i rodzina

Spora część Koziorożców, która od wielu lat pozostaje w związkach, w końcu zdecyduje się na zmianę stanu cywilnego. Tego typu deklaracje będą miłą odmianą, szczególnie biorąc pod uwagę, to, że do tej pory Koziorożce przeżywały poważne rozterki uczuciowe.

Jednak na powodzenie w miłości mogą liczyć nie tylko te Koziorożce, które już znalazły drugą połówkę. Wiele przyjemnych chwil czeka również na samotne osoby spod tego znaku. Pamiętajcie jednak, że czasem warto dać się ponieść emocjom.

Praca i pieniądze

Od nowego roku w życiu zawodowym Koziorożców zacznie się wiele dziać. Z pewnością żaden z nich nie będzie mógł narzekać na nudę. Koziorożce, które zdecydują się na zmianę pracy powinny liczyć się z koniecznością przeprowadzki. Zastanówcie się dobrze, czy stres związany z aklimatyzacją w nowym środowisku jest tym, czego akurat teraz potrzebujecie. Bez względu na to, jaką decyzję podejmiecie wasza sytuacja finansowa nadal będzie stabilna. Co więcej wymarzona podróż w końcu może dojść do skutku i to bez żadnych wyrzeczeń.

Zdrowie i kondycja

Dobre zdrowie to coś, czego będziesz w tym roku potrzebował. Poza odpowiednią dietą pamiętaj również o ruchu na świeżym powietrzu i odpoczynkowy. Dzięki nim w łatwy, a co najważniejsze, naturalny sposób wzmocnisz swoją odporność.

Zbyt częste przesiadywanie w pracy po godzinach nie będzie Ci sprzyjało. Przepracowanie negatywnie wpłynie na twój wzrok i kręgosłup. Dlatego zamiast o wieczorze za biurkiem pomyśl o zapisaniu się na jogę lub na basen.