Horoskop 2014 Byk

2012 rok upłynie Bykom wyjątkowo ciekawie. Nie dość, że nie muszą obawiać się poważnych zawirowań czy kłopotów, to jeszcze mogą być pewne – w ciągu najbliższych 12 miesięcy na pewno zdarzy się coś niezwykłego.

Spokój i brak zmartwień warto należycie wykorzystać. Jeśli do tej pory nie miałeś na to czasu, zajmij się porządkowaniem swoich spraw. Gwiazdy będą sprzyjały twoim wyborom, nawet, jeśli zdecydujesz się na jakiś odważny krok. Nie bój się zamknąć rozdziałów, do których nie chcesz już wracać. Przykrych konsekwencji nie będzie, a podjęcie właściwych decyzji z pewnością ci się opłaci. I to z nawiązką.

Miłość i rodzina

Jeśli w minionym roku życie uczuciowe nie układało ci się zbyt dobrze, w końcu możesz spać spokojnie. Zła passa minie i to szybciej niż myślisz. Co więcej, niewykluczone, że możesz w końcu stanąć na ślubnym kobiercu. Nawet Byki pozostające w stałych związkach czeka wiele miłych niespodzianek. Kto wie, czy to właśnie nie w tym roku powiększy się wam rodzina? Co więcej, z obrotu spraw zadowolone będą nie tylko same Byki, ale również ich najbliżsi.

Astrologowie przewidują, że 2012 rok będzie dla Byków rokiem miłości. Postaraj się jednak, by inne spawy nie zostały zupełnie odsunięte na bok.

Praca i pieniądze

Pod względem zawodowym i finansowym ten rok będzie przebiegał Bykom spokojnie i bezpiecznie. Na epokowe zmiany Byki nie powinny się raczej nastawiać, choć niewykluczone są małe podwyżki czy niewielkie awanse. 2012 to chwila, kiedy w końcu twoja sytuacja materialna zacznie się stabilizować. Dzięki temu nie tylko uda ci się zdobyć na odrobinę szaleństwa, ale także odłożyć nieco grosza. Zastanów się nad tym, w jaki sposób pomnożyć oszczędności.

Zdrowie i kondycja

W nadchodzącym roku Byki raczej nie będą narzekać na swoje zdrowie. Stabilizacja uczuciowa i finansowa sprawią, że nawet stres nie będzie ci dokuczał. Jedynymi problemami, z jakimi możesz się zmagać będą kłopoty z gardłem. Pamiętaj jednak, że nic tak nie działa jak domowe, sprawdzone sposoby. Zamiast siatki leków postaw na syrop z cebuli czy herbatę z miodem. Dużo dobrego zrobi ci również odpowiednia dieta i naturalne kosmetyki.